به پارسیان صنعت خوش آمدید.


شرکت پارسیان صنعت بزرگترین شرکت و کلینیک خودرو در عرصه تولید و طراحی تجهیزات الکترونیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی و پروانه اقتصادی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت 41660 شماره ثبت جدید 64992  وشماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده. این شرکت بزرگترین سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین دستگاهای آزمایشی و عیب یاب (دیاگ) خودرو در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی  به شما عرضه می نماید.

شرکت پارسیان صنعت با مدیریت مهندس محمد جواد براتی دانشجوی دکتری الکترونیک و سیستم های دیجیتال و جزِء هیئت نخبگان و مخترعین برتر کشور با هفده سال تجربه در تولید دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو گردیده که شامل عیب یابی و برنامه ریزی کلیه خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

پارسیان صنعت اصفهان بزرگترین تولید کننده تجهیزات الکترونیکی صنعتی و خودرویی در کشور می باشد که تولید کننده تجهیزاتی از قبیل :

عیب یاب دیاگ از قبیل مدلهای : لپ تاپی ، اندروید و بی سیم وای فای ، پرتابل - دستگاه فلش ، دانلود و تبدیل ایسیو - دیاگ ایمکس - آیکو دیاگ مالتی پلکس ایرانخودرو - انژکتور شوی شش سیلندر چهل کاره - انژکتورشوی چهار سیلندر مینی - تستر ایسیو صنعتی - تست سیمکشی - شبیه ساز سنسور - تست سنسور - تستر سیمکشی - منبع تغذیه دیجیتال - دستگاه دیاگ پرتابل - دستگاه تست سنسور ..... می باشد.

 

 

Search