به پارسیان صنعت خوش آمدید.


شرکت پارسیان صنعت بزرگترین شرکت و کلینیک خودرو در عرصه تولید و طراحی تجهیزات الکترونیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی و پروانه اقتصادی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت 41660 شماره ثبت جدید 64992  وشماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده. این شرکت بزرگترین سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین دستگاهای آزمایشی و عیب یاب (دیاگ) خودرو در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی  به شما عرضه می نماید.

شرکت پارسیان صنعت با مدیریت دکتر محمد جواد براتی ،  دکتری الکترونیک و سیستم های دیجیتال و جزِء هیئت نخبگان و مخترعین برتر کشور با هفده سال تجربه در تولید دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو گردیده که شامل عیب یابی و برنامه ریزی کلیه خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

پارسیان صنعت اصفهان بزرگترین تولید کننده تجهیزات الکترونیکی صنعتی و خودرویی در کشور می باشد که تولید کننده تجهیزاتی از قبیل :

عیب یاب دیاگ از قبیل مدلهای : لپ تاپی ، اندروید و بی سیم وای فای ، پرتابل - دستگاه فلش ، دانلود و تبدیل ایسیو - دیاگ ایمکس - آیکو دیاگ مالتی پلکس ایرانخودرو - انژکتور شوی شش سیلندر چهل کاره - انژکتورشوی چهار سیلندر مینی - تستر ایسیو صنعتی - تست سیمکشی - شبیه ساز سنسور - تست سنسور - تستر سیمکشی - منبع تغذیه دیجیتال - دستگاه دیاگ پرتابل - دستگاه تست سنسور ..... می باشد.

 

 

تماس باما

آدرس شرکت : اصفهان- ملک شهر - خیابان مطهری - ساختمان سینا - طبقه سوم - واحد 4 - شرکت فنی مهندسی پارسیان صنعت
آدرس کارخانه : اصفهان - دستگرد - منطقه صنعتی

Search