شرکت پارسیان صنعت بزرگترین کلینیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت 41660 وشماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده.
این شرکت سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین عیب یاب ها و دستگاهای آزمایشی خودروهای سبک وسنگین در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی مادام العمر به شما عرضه می نماید.

شرکت پارسیان با کادر مجرب تعمیرات حرفه ای ایسیو و بی اس آی و کیلومتر ورادیو پخش خودرو را با پیشرفته ترین ابزار کار ونرم افزارهای روز دنیا و تمامی جزوات آموزشی و نقشه های رنگی در کوتاهترین زمان به شما آموزش می دهد.
هزینه کلیه آموزش به همراه نقشه ها وکلیه نرم افزارها وبرنامه های آموزشی 300000 تومان می باشد.

شرکت پارسیان صنعت اولین آموزش دهنده تعمیرات ایسیو از میکرو می باشد.با دیدن اموزش حرفه ای در مدت یک ساعت شما می توانید با پروگرامر مخصوص پارسیان صنعت اطلاعات را از ای سی میکرو ایسیو بخوانید یا بروی میکرو برنامه بریزید.شما با پروگرامر پارسیان می توانید کلیه میکروها را دانلود کنید و تمای ایسیوها را به یکدیگر تبدیل نمایید.این شرکت در قبال خرید پروگرامر میکرو پارسیان صنعت تمامی دامپ های میکرو ایسیوها را به شما هدیه می دهد.
شرکت پارسیان اولین شرکتی بوده که تغییر مقدار کیلومتر از داخل ایسیو را به شما آموزش می دهد.(البته ما این علم را برای کم کردن کیلومتر و کار غیر قانونی آموزش نمی دهیم.بلکه اموزش این علم را برای تعمیرات و ست کردن مقدار کیلومتر واقعی خودرو با ایسیو آموزش می دهیم).
کل هزینه آموزش و پروگرامرجی تگ : 700000 تومان

توجه:
شرکت پارسیان صنعت جزء اولین شرکتهایی می باشد که در کشور به ثبت رسیده ودارای شناسه ملی و کد بازرگانی وپروانه تجاری می باشد واین سندیتی برای تضمین ما می باشد.شرکت پارسیان تمامی دستگاهای داخلی وخارجی خود را به ثبت رسانده و هیچ مشکل قانونی برای فروش ندارد و کلیه محصولات خود را گارانتی مادام العمر نموده.به خریداران عزیز پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید هر دستگاه ابتدا از سابقه،گارانتی و ثبت آن شرکت مطلع شوند.به اطلاع دوستان هم برسانیم که یک دستگاه دیاگ کپی بنام پارسیان صنعت در بازار وجود دارد که کپی از شرکت ما و شرکت های دیگر می باشد، در هنگام خرید دقت کنید و دستگاه را مستقیم از شرکت پارسیان صنعت دریافت کنید.
با خرید دستگاه دیاگ پارسیان صنعت هدایای زیر را دریافت کنید.
2- اهدای یک عدد سی دی آموزشی جهت تعمیرات کلیه خودروهای موجود در کشور و شامل سی دی تعمیرات ایسیوهمراه با تصاویر و جزوات مربوط

تماس باما

آدرس شرکت : اصفهان- ملک شهر - خیابان مطهری - ساختمان سینا - طبقه سوم - واحد 4 - شرکت فنی مهندسی پارسیان صنعت
آدرس کارخانه : اصفهان - دستگرد - منطقه صنعتی

Search